Hakkımızda

No. One olarak bizler, sağlıklı yaşam konusunda herkesin destekçisi olmak için yola çıktık. Türkiye'de sağlıklı beslenme ve fit yaşam konseptlerine yenilikler getirerek, sunduğumuz ürünler ve sektöre getirdiğimiz yeniliklerle adımızı duyurduk.

Vitaminler, kalorisi kısıtlanmış gıdalar, beslenme takviyeleri, fonksiyonel gıdalar ve sporcu destek ürünleri ile hayat kalitenizi artırmayı amaçlıyoruz. Konusunda uzman doktor ve gıda mühendislerinden oluşan profesyonel bir ekibimiz var ve bu sayede müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunuyoruz.

Ürün geliştirme ve üretim sürelerimizi sürekli iyileştirerek, müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmaya özen gösteriyoruz. Ürünlerimizin üretiminde kullanılan ham maddelerin kalitesine büyük önem veriyoruz ve en iyi sonuçları elde etmek için çalışıyoruz.

Siz de No. One kalitesini keşfedin ve sağlıklı yaşam konusunda destek alın. Sporcular için özel olarak tasarlanmış ürünlerimizi deneyerek, performansınızı daha da yükseltin.

 

Biz Kimiz?


Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘’Yerinde duran, geriye gidiyor demektir. İleri, daima ileri!’’ Sözlerini hayat mottomuz olarak benimsedik. Sizler için üst düzey gıda takviyelerini üretiyoruz. Enerjinizi yükseltecek ürünlerimizle birlikte Spotify üzerinden müziklerimizi dinlemeyi unutmayın! Daima ileri, sevgiyle..